Nowa oferta szkoleń w 2020 roku

2020-01-01, SK

Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję szkoleń, które planujemy zorganizować w 2020 roku jako otwarte i zamknięte, w obu przypadkach zgodne z Państwa oczekiwaniami. Oferta obejmuje pięć opracowanych i przeprowadzonych w poprzednich latach szkoleń: - audytor 1-szej i 2-giej strony (wewnętrzny i zewnętrzny) IATF:2016 (WA IATF) - warsztaty dla audytorów 1-szej i 2-giej strony (WAR IATF) - kompetencje audytorów w przemyśle samochodowym - (KOMAU) - kompetencje laboratoriów - (LAB) - podejście procesowe w ujęciu IATF (PROC) - wymagania klientów w przemyśle samochodowym (CSR) Szczególy odnośnie tych szkoleń czytaj w opisach w zakładce: SZKOLENIA


Szanowni Państwo!


Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję szkoleń, które planujemy zorganizować w 2019 roku jako otwarte i zamknięte, w obu przypadkach zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Uwzględnione zostały doświadczenia: wykładowców KSSK w jego siedemnastoletniej  działalności, 321-u przeprowadzonych szkoleń (w tym 69-iu otwartych) z ponad 4400-ma wydanymi certyfikatami.


Prowadzą one do podtrzymania idei szkoleń otwartych tam gdzie ewidentnie stanowią one wartość dodaną dla uczestników ( np. wewnętrzny audytor IATF 16949:2016 czy warsztaty dla audytorów
IATF 16949:2016) oraz utrzymania formy szkoleń zamkniętych tam gdzie tematyka i forma prezentacji jest przystosowana do potrzeb klienta stanowiąc dla niego wartość dodaną.


W obu przypadkach chcemy realizować cele :


- Doskonalimy Ciebie i siebie.

- Nie jesteśmy anonimowi.

 

W ich realizacji istotną rolę odgrywa osobowość i kompetencje prowadzącego. KSSK bierze pełną odpowiedzialność za zapewnienie profesjonalnych szkoleniowców, którzy nie są w „ostatniej chwili" zastępowani przez osoby drugie, i są w stanie zapewnić wysoki stopień satysfakcji uczestników.


Dowodem może być lista referencyjna obejmująca kilkadziesiąt organizacji takich jak np.:


Delphi, Valeo, TRW, Tenneco, WSK, FŁT, Autoliv, Hutchinson, NSK, NGK, GM, Cooper Standard, TRI, Messer, Faurecia, Rhodia, Plastal, Johnson Controls, Teksid, Sila, Nidec, FPG, Huf,Teksid,Wolmot,Iwamet,SEWS-Cabind,Adler,Cabind,Nemak,Plastic Omnium,PPG Polifarb,SKF,Tyco,Nexteer,Formel D,BorgWarner,BWI,Bowa,Visscher-Caravelle,ViCam,EPP,Spinko,VorWerk,Delfo,Zetguma,FPK,AMDS,Bowa,

ArcelorMittal,Gardner,Kuźnia Jawor,Proseat,Brembo,Autoneum,Ficosa,
oraz przekazane do KSSK wyniki satysfakcji klientów.


W 2017r z powodzeniem kontynuowane były warsztaty dla auditorów IATF 16949:2016, w których realizacji wykorzystano doświadczenia zdobyte od pierwszej ich edycji w 2005r.


KSSK koncentruje się na zagadnieniach związanych z systemami zarządzania jakością wśród dostawców w przemyśle samochodowym, stąd nowe szkolenia związane z:


  • zasadami certyfikacji IATF , a wymaganiami ISO 17021 (CERTS)
  • kompetencjami audytorów w przemyśle samochodowym (KOMAU)
  • podejściem procesowym w zrozumieniu International Automotive Task Force (PROC)
  • kompetencjami laboratoriów (LAB)
  • wymaganiami klientów w przemyśle  samochodowym (CSR)


W przemyśle samochodowym szczególną uwagę poświęca się specyficznym wymaganiom klienta, rozumianego jako wytwórcę samochodów bądź dostawcę w łańcuchu dostawy w przemyśle samochodowym. Oferowane szkolenia spełniają wymagania IATF zarówno w odniesieniu do ich tematyki jak i trenerów

(patrz IATF 16949:2016, par.7.2.3 i 7.2.4).W przypadku szkolenia dla przyszłych wewnętrznych audytorów IATF zalecane jest poprzedzenie go szkoleniem zapoznawczym z tą normą motoryzacyjną.


Szkolenia będą odbywać się w ośrodkach, które zapewniają wygodne warunki zakwaterowania, dobry poziom wyżywienia przygotowywanego na miejscu oraz prawidłowe warunki do prowadzenia szkoleń.

Polityka cenowa w odniesieniu do  szkoleń pozostaje bez zmian i nadal będą stosowane zniżki w przypadku więcej niż jednego uczestnika z jednej organizacji w danym szkoleniu w 2019r.


Zachęcamy do uczestnictwa zgodnie z załączonym planem oraz w przypadku pytań do osobistego kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.